Библиотеки в област София,
работещи с програмен продукт Автоматизирана библиотека (86)

Университет за национално и световно стопанство
Университет по архитектура, строителство и геодезия
Химикотехнологичен и металургичен университет
Софийски университет – Философски факултет
Национална художествена академия
Национална музикална академия „проф.Панчо Владигеров“
Медицински университет – Факултет Дентална медицина
Висше училище по застраховане и финанси
ВСУ „Любен Каравелов“
Медицински университет
Колеж по МТМ (Датски колеж)
Национална спортна академия „Васил Левски“
Минно-геоложки университет „Св. Иван Рилски“
Академия на МВР
Университет по библиотекознание и информационни технологии
Университет по библиотекознание и информационни технологии – библиотечна лаборатория LibLab
Висше транспортно училище „Тодор Каблешков“
Национална академия за театрално и филмово изкуство „Кръстьо Сарафов“
Институт за литература – БАН
ЧБ „Бачо Киро 1945“ – гр. София (Красно село)
ЧБ „Братя Миладинови 1917“ – гр. София (Княжево)
ЧБ „Възраждане 1928“ – гр. София (Подуяне)
ЧБ „Никола Й. Вапцаров 1922“ – гр. София (Овча купел)
ЧБ „Св. Св. Кирил и Методий 1924“ – гр. София (Красна поляна)
ЧБ „Христо Смирненски 1946“ – гр. София (Овча купел)
ЧБ „Цар Борис ІІІ 1928“ – гр. София 
ЧБ „Николай Хайтов 1936“ – гр. София 
ЧБ „Пенчо Славейков 1921“ – гр. София (Лозенец)
ЧБ „Светлина 1940“ – гр. София (Стрелбище)
ЧБ “Светлина 1928” – гр. София (Лозен)
ЧБ „Светлина 1906“ – гр. София (Кремиковци) 
ЧБ „Средец 1926“ – гр. София
ЧБ „Георги С. Раковски 1925“ – гр. София
ЧБ „Св. Св. Кирил и Методий 1926“ – гр. София (Враждебна)
ЧБ „Георги С. Раковски 1927“ – гр. София (Лозенец)
ЧБ „Антон Страшимиров 1926“ – гр. София 
ЧБ „Добри Чинтулов 1935“ – гр. София (Дианабад)
ЧБ „Искра 1959“ – гр. София (Орландовци)
ЧБ „Св. Св. Кирил и Методий 1921“ – гр. София (Драгалевци)
ЧБ „Бъднина “ – гр. София (ж.к. Младост 4)
ЧБ „Мургаш 1929″ – гр. София (Желява)
ЧБ „Заря 1909″  – гр. София (Кокаляне)

ЧБ „Просвета 1929“ – гр. София (Пасарел)
ЧБ „Христо Ботев 1919″ – гр. София (Мировяне)
ЧБ „Св. Св. Кирил и Методий 1922“ – гр. София (Модерно предградие)
ЧБ „Факел 1920″ – гр. София
ЧБ „Пенчо Славейков 1919“ – гр. София 
I Английска гимназия
СГСАГ „Христо Ботев“ (Строителна гимназия)
СМГ „Паисий Хилендарски“
ПГ по транспорт „Макгахан“
Национално музикално училище „Любомир Пипков“
1 СУ „Петко Р. Славейков“
2 СУ „акад. Емилиян Станев“
7 СУ „Свети Седмочисленици“
17 СУ „Дамян Груев“
25 ОУ „д-р Петър Берон“
51 СУ „Елисавета Багряна“
59 ОУ „Васил Левски“
68 СУ „акад. Николай Обрешков“
69 СУ „Димитър Маринов“
81 СУ „Виктор Юго“
105 СУ „Атанас Далчев“
133 СУ „А. С. Пушкин“
136 ОУ „Любен Каравелов“
139 ОУ „Захарий Круша“
150 ОУ „Цар Симеон Първи“
157 ГИЧЕ „Сесар Вайехо“
163 ОУ „Черноризец Храбър“
166 СУ „Васил Левски“ 
Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография
Народно събрание
Български олимпийски комитет
Министерство на околната среда и водите
Министерство на финансите
Библиотека по геология към МОСВ
Изпълнителна агенция по околна среда
БТК
Софийска градска прокуратура
МБАЛНП „Св. Наум“
МБАЛ „Царица Йоанна“ – ИСУЛ ЕАД 
Карол Капитал Мениджмънт ЕАД
Дом за деца „Петко Славейков“
„Софарма“ АД
Индологическа фондация „Изток-Запад“
Адвокатско дружество „Боянов и Ко“